Theater boerderij • 26 personen • Awenne
ref: AH-AW104Het vakantiehuis, een voormalig theater, is een ideale uitvalsbasis voor diegene die een sportief, een cultureel en een ontspannen verblijf willen combineren. De woonkamer verraadt nog de vorige bestemming van de gîte: een café-theater. Achter de toog bevindt zich de kookgelegenheid. De kookhoek is voorzien van een kookvuur met oven, microgolf, spoelbak. Kortom alles wat nodig is om ook met een groot gezelschap gezellig te tafelen, zonder dat de koks zich moeten afzonderen. Er is ook een industriële keuken tot uw beschikking. Op de plaats van het podium van het vroegere theater is nu een ruime zithoek die uitgeeft op de tuin met zandbak, klimtouw, kippen, BBQ. Op het gelijkvloers vind je verder nog sportdouches, een sauna, toiletten... Het pittoreske dorpje Awenne (5 minuten van Saint Hubert) ligt in het midden van het woud met veel recreatie mogelijkheden in de buurt. Honden zijn welkom.
• Indeling • Foto's • Prijslijst • Algemene informatie •
|
Ligging en
bereikbaarheid |
|
|
|
|
|
|
|
|
Indeling
| Soort vakantiehuis | vrijstaand voormalig theater / landelijk |
| Aantal verdiepingen 3 | begane grond • 1e verdieping • zolder verdieping |
| Woonkamer | grote leefruimte • biljart • houtkachel • zithoek met toegang tot de tuin |
| Keuken | kookvuur met oven • microgolf • spoelbak • industriële keuken in de kelder |
| Badkamer | douche • wastafel |
|
Slaapkamers 6 • slaapzolder |
Van Goghkamer: 1 dubbel bed Monetkamer: 1 x 2 pers. bed • 2 x 1 pers. bed • kinderbed Gauginkamer: 3 x 1 persoons bedden Renoirkamer: 2 x 1 persoons bedden zolder: met 10 slaapplaatsen 2 dubbele wasbakken • toilet • douche 1 kamer met 2 x 1 persoonsbed 1 x 2 persoonsbed • douche • wc |
| Toilet | apart |
| Sauna | sportdouches • toiletten |
| Buiten | grote tuin met tuinmeubelen • barbecue • zandbak • klimtouw • kippen |
| Internetverbinding | geen |
| Amusement | TV met DVD • stereo |
| Algemeen | centrale verwarming 2 parkeerplaatsen |
| Huisdieren | welkom |
| Geschikt voor | grote groepen |
Prijslijst
| PERIODE | WEEKEND | MIDWEEK | WEEK |
| 4 slaapkamers + zolder | € 518 | € 518 | € 765 |
| 6 slaapkamers + zolder | € 678 | € 678 | € 999 |
| BIJKOMENDE KOSTEN | PRIJS | ||
| schoonmaakkosten | € 65 (4 slaapkamers) | ||
| schoonmaakkosten | € 75 (6 slaapkamers) | ||
| verwarming | € 15 p.d. (1 okt tot 30 april) | ||
| verwarming | € 10 p.d. (1 mei tot 30 september) | ||
| sauna | € 12,50 (1 x gratis bij reservering) | ||
| waarborg | € 250 | ||
| ontbijt | € 6 p.p.p.d (niet verplicht) | ||
| diner | € 14 p.p.p.d (niet verplicht) | ||
| halfpension | € 20 p.p.p.d (niet verplicht) | ||
| MAIL VOOR BESCHIKBAARHEID / PRIJZEN / RESERVEREN | |||
|
weekend: vrijdag 16.00 uur tot maandag 10.00 uur midweek: maandag 16.00 uur tot vrijdag 10.00 uur week: vrijdag 16.00 uur tot vrijdag 10.00 uur |
|||
Algemene informatie
Als u wat wilt ondernemen is hier genoeg te doen: mountainbiken: huurmogelijkheden in St.-Hubert, met bewegwijzerde routes. Paardrijden: manége op 10 km. Langlaufen: piste met verhuur van materiaal in (St.-Hubert). Zwemmen: in de rivier of het zwembad in Rochefort en Chevetogne. Provincie Luxemburg: Puur natuur! In de grootste provincie van België, grenzend aan het Groothertogdom Luxemburg en Frankrijk, laat de natuur zich van zijn beste kant zien. In een typisch landschap dat zich laat omschrijven als woest en ongerept, met dichtbegroeide bossen, rotsen, mysterieuze spelonken en valleien en uitgestrekte plateaus. Hier ontdekt u mooie authentieke dorpjes en interessante plaatsen als Bouillon (burcht), La Roche (kasteel), Bastogne (Ardens offensief), (o.a. de basiliek) of Arlon (Romeinse overblijfselen). Laat u verleiden tot een ontspannende of sportieve vakantie in de natuur: wandelen, vissen, kajakken, mountainbiken, paardrijden, golfen, langlaufen of skiën.